Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 32 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

       Czas przed Bożym Narodzeniem kojarzony jest często z przedświątecznym pośpiechem, zakupami, chęcią obdarowania naszych najbliższych czymś niezwykłym. A może chciałbyś podarować innym prezent niebanalny ? swoja książkę, która kiedyś poruszyła twoje serce, wywołała silne emocje, zaciekawiła tak bardzo, że zacząłeś marzyć o dalekiej podróży?

       Zapraszamy cię ? włącz się do naszej akcji! Przynieś do biblioteki szkolnej książki, od których kiedyś nie mogłeś się oderwać a dziś leżą na domowej półce i czekają na kogoś, kto je na nowo odkryje i zachwyci się nimi!

?Podaruj książkę szkolnej bibliotece!? W ten świąteczny czas ? podziel się z innymi swoimi marzeniami! To nic nie kosztuje?