Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 31 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

Weihnachts- und Silvester Quiz 22 grudnia 2016 r. w pracowni języka niemieckiego odbył się Weihnachts- und Silvester Quiz.

Cele konkursu:

  • - kultywowanie tradycji i zwyczajów związanych ze świętami Bożego Narodzenia w krajach niemieckiego obszaru językowego,
  • - integracja młodzieży,
  • - rozwijanie zainteresowania językiem niemieckim,
  • - rozwijanie kompetencji lingwistycznej uczniów.

W konkursie wzięli udział przedstawiciele klas pierwszych (Technikum Informatyczne ?a? i Technikum Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej), drugich (Technikum Elektryczne i Technikum Organizacji Reklamy) i trzecich (Technikum Organizacji Reklamy).

Zwyciężyły uczennice z klasy trzeciej Technikum Organizacji Reklamy: Wiktoria Nicgorska i Dominika Sarbiewska, drugie miejsce zajęli uczniowie z klasy pierwszej Technikum Informatycznego ?a?: Oskar Bieranowski i Kamil Hausman, trzecie uczennice z klasy drugiej Technikum Organizacji Reklamy: Katarzyna Szczepańska i Magdalena Wydymus.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Konkurs został zorganizowany przez Panią Annę Tupacz i Panią Jolantę Hermanowską - Hausman przy współpracy z Panem Mariuszem Skwarskim.