Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 53 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

       Studniowka 2017Dnia 4 lutego 2017 roku w sali bankietowej ?Bajkowa? w Gajówkach odbył się Bal Studniówkowy Technikum Nr 1 im. Jerzego Ciesielskiego w Mławie.

       Ten wyjątkowy i niepowtarzalny bal rozpoczął się staropolskim polonezem w wykonaniu maturzystów. W roli konferansjerów wystąpili Kamila Kurek ? uczennica klasy IV Technikum Organizacji Reklamy oraz Przemysław Nowakowski ? uczeń klasy IV Technikum Budownictwa. Swoje słowa do wszystkich uczestników balu skierowali również Pani Dyrektor Urszula Makowska, Dyrektor Wydziału Edukacji i Zdrowia Pan Jan Marek Wtulich oraz Przedstawiciel Rady Rodziców Pan Bogumił Gajewski. Maturzyści podziękowali swoim wychowawcom za opiekę, wyrozumiałość i życzliwość oraz trud włożony w kształtowanie młodych osobowości. Ten wieczór pozostanie we wspomnieniach jako czas beztroskiej zabawy i radości.

 

       W studniówce uczestniczyły klasy maturalne wraz z zaproszonymi nauczycielami
i gośćmi:

  • klasa IV Technikum Budownictwa i Technikum Ochrony Środowiska z wychowawcą Panią Ewą Wiącek,
  • klasa IV Technikum Elektrycznego z wychowawcą Panią Martą Ziębicką,
  • klasa IV Technikum Informatycznego z wychowawcą Panią Joanną Zadrożną,
  • klasa IV Technikum Organizacji Reklamy z wychowawcą Panią Joanną Szemplińską.

 

Fotorelację z tej uroczystości można obejrzeć na stronach internetowych:

http://codziennikmlawski.pl/2017/02/05/zs-nr-1-w-mlawie-poloneza-czas-zaczac/

http://naszamlawa.pl/wyrozniony/rozpoczelo-sie-poloneza/

http://mlawainfo.pl/31125/fotorelacja-studniowka-zs-nr-1-mlawie-budowlanka/

http://kuriermlawski.pl/416064,Mlawa-Studniowka-Zespolu-Szkol-nr-1.html#axzz4Xz4OcaGu