Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 82 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

Turniej Piłki Siatkowej 2017     W Naszej Szkole w lutym odbył się Szkolny Turniej Piłki Siatkowej. W pierwszym etapie udział wzięło 12 zgłoszonych zespołów. Do finału zakwalifikowały się trzy klasy: IV TB, IV TE oraz II TI.

     Najlepszą drużyną siatkarską uzyskującą awans do rozgrywek międzyszkolnych okazała się klasa IV TB, drugie miejsce zajęła klasa II TI a trzecie miejsce klasa IV TI.

    Wszystkim serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy.