Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 33 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

Szkolny Turniej Conter Strike    W drugim tygodniu ferii w naszej szkole odbył się turniej w Counter Strike: Global Offensive zorganizowany przez p. Annę Wachowicz. 22 lutego odbyła się faza grupowa turnieju, w wyniku której spośród siedmiu drużyn podzielonych na trzy grupy zostały wyłonione trzy drużyny finałowe. 23 lutego rozegrana została faza finałowa. Zlokalizowana na korytarzu strefa kibica, w której umieszczony został telewizor z podglądem na aktualną rozgrywkę dawała możliwość kibicowania drużynom.

Pierwsze miejsce zajęła drużyna ?ATM? w składzie: Piotrowski Dawid, Żuchowski Daniel, Chocholski Bartosz, Napiórkowski Dawid, Sieczka Tomasz. Drugie miejsce zdobyła drużyna ?Queshot? w składzie: Przemek Jabłoński, Wiktor Lipka, Olaf Milewski, Oskar Kuciński i Jakub Lis. Trzecie miejsce przypadło drużynie ?Monsters of Headshots? w składzie: Kamil Gomułka, Daniel Pawłowski, Adam Śliwiński, Mateusz Ewertowski, Oskar Wróbel. Wszystkim drużynom dziękujemy za udział, a zwycięzcom gratulujemy.