Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 34 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

       Akcja Przyjazna Szkoła dla zwierzakaW dniach od 19 grudnia 2016 do 3 lutego br. na terenie naszej szkoły przeprowadzona została akcja "Przyjazna szkoła dla zwierzaka", w ramach której zorganizowana została zbiórka karmy dla psów przebywających w schronisku w Napierkach oraz Pawłowie. Zebrano 170 kg karmy. Szczególne podziękowania należą się klasom: IV TOR, II TOR, I TOR, II TE, I TE, III TE, II TI, III TI, IV TI, I TB, II TB i I TEO.

 

            W dniu 7 marca br. pedagog szkolny Patrycja Sterbicka oraz uczennice klasy II TOR: Paulina Cyprysiak, Klaudia Cichocka, Magdalena Grzywaczewska, Agnieszka Jabłonowska, Natalia Krajewska i Andżelika Karczewska wraz z pracownikami Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej oraz uczniami innych mławskich szkół odwiedziły schronisko dla psów w Napierkach k. Mławy. Uczestnicy wyjazdu dostarczyli do schroniska zebraną w ramach akcji karmę do psów.
              Inicjatorem akcji było Stowarzyszenie Wspierania Społeczności Lokalnej "Bądźmy Razem", we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Mławie.