Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 31 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

       Zbiorka zywnosciW dniu 31 marca  2017 roku wolontariusze ZS Nr 1 w Mławie wzięli udział w akcji organizowanej przez Bank Żywności z inicjatywy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mławie, pod nazwą ?Podziel się Posiłkiem?.

       Na terenie mławskich marketów, do specjalnie oznaczonych koszy, zbierano żywność, w ramach akcji przedświątecznej, dla najbardziej potrzebujących rodzin. Podczas dyżurów wolontariusze zachęcali wszystkich robiących zakupy, aby włączyli się w tę szczytną inicjatywę.

 

Wolontariusze biorący udział w akcji:

 • Paulina Cyprysiak ? II TOR
 • Agnieszka Jabłonowska ? II TOR
 • Andżelika Karczewska ? II TOR
 • Wiktoria Krysztofiak ? II TOR
 • Magdalena Wydymus ? II TOR
 • Magdalena Grzywaczewska ? II TOR
 • Magda Puźmirowska ? II TOR
 • Natalia Krajewska ? II TOR
 • Olga Sobieska ? II TOR
 • Monika Supińska ? II TOR
 • Klaudia Żuchowska ? III TOR
 • Wiktoria Bukacka ? III TOR
 • Dominika Sarbiewska ? III TOR
 • Aneta Sadowska ? III TOR

Koordynatorem akcji była Pani Joanna Zadrożna ? opiekun Szkolnego Koła PCK.