Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 27 gości oraz 0 użytkowników.

Zbiórka żywności w ramach akcji „Podziel się Posiłkiem”

       Zbiorka zywnosciW dniu 31 marca  2017 roku wolontariusze ZS Nr 1 w Mławie wzięli udział w akcji organizowanej przez Bank Żywności z inicjatywy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mławie, pod nazwą „Podziel się Posiłkiem”.

       Na terenie mławskich marketów, do specjalnie oznaczonych koszy, zbierano żywność, w ramach akcji przedświątecznej, dla najbardziej potrzebujących rodzin. Podczas dyżurów wolontariusze zachęcali wszystkich robiących zakupy, aby włączyli się w tę szczytną inicjatywę.

 

Wolontariusze biorący udział w akcji:

 • Paulina Cyprysiak – II TOR
 • Agnieszka Jabłonowska – II TOR
 • Andżelika Karczewska – II TOR
 • Wiktoria Krysztofiak – II TOR
 • Magdalena Wydymus – II TOR
 • Magdalena Grzywaczewska – II TOR
 • Magda Puźmirowska – II TOR
 • Natalia Krajewska – II TOR
 • Olga Sobieska – II TOR
 • Monika Supińska – II TOR
 • Klaudia Żuchowska – III TOR
 • Wiktoria Bukacka – III TOR
 • Dominika Sarbiewska – III TOR
 • Aneta Sadowska – III TOR

Koordynatorem akcji była Pani Joanna Zadrożna – opiekun Szkolnego Koła PCK.