ŚWIĄTECZNY KONKURS „ŚLAD WIELKIEJ NOCY”

Konkurs świątecznyWielkanoc to najważniejsze chrześcijańskie święto, upamiętniające mękę i zmartwychwstanie Pana Jezusa.

19 kwietnia 2017 r. odbył się w naszej szkole II Szkolny Konkurs Świąteczny „Ślad Wielkiej Nocy”. Celem konkursu było kultywowanie tradycji, kultury i zwyczajów związanych ze Świętami Wielkanocnymi.

W konkursie udział wzięli reprezentanci siedmiu klas technicznych. Laureatami Konkursu zostali: Olga Wróbel uczennica klasy III Technikum Informatycznego i Jakub Łączyński uczeń klasy IV Technikum Elektrycznego. Drugie miejsce zajął Cezary Wydurski uczeń klasy II Technikum Informatycznego, zaś trzecie miejsce zajęły Magdalena Gołębiewska uczennica klasy IV Technikum Organizacji Reklamy i Dagmara Jabłonowska uczennica klasy III Technikum Organizacji Reklamy.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Konkurs zorganizowała i przeprowadziła Pani Anna Tupacz przy współpracy z Panią Krystyną Fijałkowską.