Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 37 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

      Konkurs świątecznyWielkanoc to najważniejsze chrześcijańskie święto, upamiętniające mękę i zmartwychwstanie Pana Jezusa.

       19 kwietnia 2017 r. odbył się w naszej szkole II Szkolny Konkurs Świąteczny ?Ślad Wielkiej Nocy?. Celem konkursu było kultywowanie tradycji, kultury i zwyczajów związanych ze Świętami Wielkanocnymi.

 

       W konkursie udział wzięli reprezentanci siedmiu klas technicznych. Laureatami Konkursu zostali: Olga Wróbel uczennica klasy III Technikum Informatycznego i Jakub Łączyński uczeń klasy IV Technikum Elektrycznego. Drugie miejsce zajął Cezary Wydurski uczeń klasy II Technikum Informatycznego, zaś trzecie miejsce zajęły Magdalena Gołębiewska uczennica klasy IV Technikum Organizacji Reklamy i Dagmara Jabłonowska uczennica klasy III Technikum Organizacji Reklamy.

       Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

       Konkurs zorganizowała i przeprowadziła Pani Anna Tupacz przy współpracy z Panią Krystyną Fijałkowską.