Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 33 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

       W niedzielę 23 kwietnia 2017r. Poczet Sztandarowy Zespołu Szkół Nr 1 w Mławie uczestniczył w uroczystości poświęconej Patronowi Miasta Mława Św. Wojciechowi. Tego dnia przypada liturgiczna uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski. Mława jest jednym z czterech miast w Polsce, mających tego właśnie patrona.

       Młodzież, wraz ze sztandarem naszej szkoły, uczestniczyła we mszy świętej w intencji mieszkańców Mławy odprawionej w kościele pw. Św. Trójcy Następnie wszyscy zgromadzeni goście przeszli pod pomnik Św. Wojciecha. Delegacje władz, partii politycznych, organizacji społecznych, stowarzyszeń i szkół złożyły pod pomnikiem kwiaty.