Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

Zakończenie roku szkolnego klas maturalnych W piątek 28 kwietnia 2017 roku o godzinie 900 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klas maturalnych. W uroczystości wzięli udział: Starosta Mławski Pan Włodzimierz Wojnarowski, ks. Prałat Kazimierz Ziółkowski, Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Ewa Sarbiewska, Dyrekcja Szkoły, Grono Pedagogiczne, Rodzice oraz uczniowie młodszych klas.

       Najlepszy uczeń został uhonorowany Nagrodą im. Jerzego Ciesielskiego ? Patrona Szkoły przyznawaną absolwentowi z najwyższą w szkole średnią ocen na świadectwie oraz odznaczającą się pracowitością i sumiennością w wykonywaniu obowiązków szkolnych. Nagrodę tę w tym roku otrzymała Ewelina Filipowicz uczennica klasy IV Technikum Organizacji Reklamy, uzyskując średnią ocen 5,15. Ponadto Pani Dyrektor wręczyła listy gratulacyjne rodzicom uczniów, którzy na świadectwie ukończenia szkoły uzyskali średnią ocen powyżej 5,00:

Państwu Beacie i Grzegorzowi Filipowiczom - rodzicom Eweliny Filipowicz i Anny Filipowicz
Państwu Małgorzacie i Pawłowi Grabowskim - rodzicom Kornela Grabowskiego

Uczniowie, ze średnią ocen powyżej 4,75 otrzymali świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe:

  1. Ewelina Filipowicz kl. IV TOR
  2. Anna Filipowicz kl. IV TOR
  3. Kornel Grabowski kl. IV TOR
  4. Natalia Błaszczuk kl. IV TOR
  5. Mateusz Żmijewski kl. IV TE

Nagrody odebrali również uczniowie, którzy w ciągu cyklu nauczania uzyskali średnią ocen powyżej 4,5:

  1. Wiktoria Kuszkowska kl. IV TOR
  2. Bartosz Grzegorczyk - kl IV TE

       Dyrekcja i nauczyciele docenili również inne umiejętności swoich podopiecznych, dziękowano m.in. za osiągnięcia sportowe, pracę w Samorządzie Uczniowskim, honorowe krwiodawstwo i wolontariat. Szczególnie wyróżniono Kamilę Kurek - uczennicę klasy IV TOR, która przez cztery lata uświetniała każdą szkolną uroczystość swoim pięknym śpiewem.

       Szczególne podziękowania Dyrekcja Szkoły i Wychowawcy klas maturalnych złożyli rodzicom, którzy swoim zaangażowaniem i aktywnością włączali się w życie szkoły:

? Państwu Beacie i Wojciechowi Błaszczukom
? Pani Iwonie Brzezińskiej
? Panu Bogumiłowi Gajewskiemu
? Pani Małgorzacie Grzegorczyk
? Pani Annie Kuzkowskiej
? Pani Małgorzacie Nowakowskiej
? Panu Bogdanowi Stando
? Panu Ireneuszowi Wypychowi

       Już 4 maja tegoroczni absolwenci ponownie zawitają do naszej szkoły, ale teraz po to, by przystąpić do egzaminu maturalnego.

       Drodzy absolwenci życzymy Wam dużo szczęścia i pomyślności w realizowaniu swoich pragnień. Spełniajcie swoje ambitne zamierzenia, rozwijajcie pasje i uzdolnienia z optymizmem wkraczajcie w dorosłe życie. Życzymy Wam również odwagi, siły i pasji potrzebnych do realizacji swoich marzeń.

Powodzenia na maturze! 

Uroczystość zakończenia roku klas maturalnych przygotowali wychowawcy klas trzecich: Agnieszka Korytowska, Krystyna Fijałkowska, Robert Grabowski i Hubert Świniarski.