Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 29 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

       Mistrzostwa Powiatu LA17 maja 2017r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu LA. Na najwyższym miejscu na podium stanęli Monika Supińska (kl. II TOR), Kamil Grendziński (kl. III TB), Łukasz Jędrzejewski (kl. II TI) i Adrian Tonderski (kl. II TB).
Chłopcy zajęli drużynowo II miejsce, a dziewczęta III miejsce.

Brawo dla wszystkich zawodników "Budowlanki".

We wtorek już kolejne zmagania lekkoatletyczne na Mistrzostwach Rejonu Ciechanów.