Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 20 gości oraz 0 użytkowników.

Podsumowanie zawodów lekkoatletycznych - Wiosna 2017

Mistrzostwa Rejonu (1/2 Mazowsza) – 23 maja 2017r.

MISTRZ REJONU W BIEGU NA 1500 m - Kamil Grendziński (kl. III TB)

MISTRZ REJONU W SKOKU W DAL - Łukasz Jędrzejewski (kl. II TI)

MISTRZ REJONU W PCHNIĘCIU KULĄ - Adrian Tonderski (kl. II TB)

BIEG NA 800 m

IV miejsce - Anna Kwiatkowska (kl. I TOR)

 

Mistrzostwa Powiatu LA – 17 maja 2017r.

PCHNIĘCIE KULĄ

I miejsce - Adrian Tonderski (kl. II TB)

SKOK W DAL

I miejsce - Łukasz Jędrzejewski (kl. II TI)

IV miejsce – Monika Supińska (kl. II TOR)

SKOK WZWYŻ

III miejsce – Weronika Dębska (kl. I TOR)

BIEG NA 100 m

III miejsce – Łukasz Jędrzejewski (kl. II TI)

BIEG NA 400 m

I miejsce – Monika Supińska (kl. II TOR)

BIEG NA 800 m

III miejsce – Anna Kwiatkowska (kl. I TOR)

BIEG NA 1000 m

I miejsce - Kamil Grendziński (kl. III TB)

SZTAFETA 4X100 m

II miejsce –Monika Supińska (kl. II TOR), Weronika Dębska (kl. I TOR), Zofia Stryjewska (kl. I TOR), Sylwia Przybyszewska (kl. I TOR)

III miejsce – Oskar Podliński (kl. I TB), Daniel Żuchowski (kl. I TIb), Tomasz Wiącek (kl. I TB), Kamil Bartkowski (kl. I TIb)

II MIEJSCE – DRUŻYNOWO CHŁOPCY

III MIEJSCE – DRUŻYNOWO DZIEWCZĘTA

 

II Rzut Lekkoatletyczny MOSiR Mława – 11 maja 2017r.

PCHNIĘCIE KULĄ

II miejsce – Wiktoria Krysztofiak (kl. II TOR)

II miejsce - Adrian Tonderski (kl. II TB)

III miejsce – Emilia Bedra (kl. II TOR)

IV miejsce – Kacper Pepłowski (kl. I TIb)

SKOK WZWYŻ

I miejsce – Weronika Dębska (kl. I TOR)

II miejsce – Anna Kwiatkowska (kl. I TOR)

BIEG NA 100 m

II miejsce – Klaudia Cichocka (kl. II TOR)

II miejsce – Łukasz Jędrzejewski (kl. II TI)

III miejsce – Weronika Dębska (kl. II TOR)

BIEG NA 600 m

I miejsce – Anna Kwiatkowska (kl. I TOR)

II miejsce – Monika Supińska (kl. II TOR)

BIEG NA 1000 m

I miejsce - Kamil Grendziński (kl. III TB)

III miejsce  - Artur Surgał (kl. I TIb)

IV miejsce - Kamil Przytulski (kl. I TIa)

 

I Rzut Lekkoatletyczny MOSiR Mława – 26 kwietnia 2017r.

PCHNIĘCIE KULĄ

I miejsce - Adrian Tonderski (kl. II TB)

II miejsce – Kacper Pepłowski (kl. I TIb)

SKOK W DAL

III miejsce - Łukasz Jędrzejewski (kl. II TI)

BIEG NA 100 m

III miejsce – Klaudia Cichocka (kl. II TOR)

III miejsce – Łukasz Jędrzejewski (kl. II TI)

IV miejsce – Weronika Dębska (kl. II TOR)

BIEG NA 600 m

IV miejsce – Anna Kwiatkowska (kl. I TOR)

BIEG NA 1000 m

I miejsce - Kamil Grendziński (kl. III TB)

IV miejsce  - Artur Surgał (kl. I TIb)

SZTAFETA 4X100 m

I miejsce – Klaudia Cichocka (k. II TOR), Paulina Kwiatkowska (kl. II TOR), Monika Supińska (kl. II TOR), Weronika Dębska (kl. I TOR)

II miejsce – Oskar Podliński (kl. I TB), Daniel Żuchowski (kl. I TIb), Tomasz Wiącek (kl. I TB), Łukasz Jędrzejewski (kl. II TI)