Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 27 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

Zakończenie roku szkolnegoW dniu 23 czerwca zakończyliśmy rok szkolny 2016/2017. Podczas uroczystości szkolnej pożegnaliśmy uczniów klasy III monter, którzy ukończyli naukę w naszej szkole. Dziękujemy im za wspólne lata spędzone w szkole i życzymy samych sukcesów w dorosłym życiu.

Koniec roku to też okazja do podsumowań i gratulacji. W tym roku szczególne sukcesy w nauce odnieśli:

  • Klaudia Stałanowska - uczennica klasy I TIA, która uzyskała najwyższą średnią w szkole i otrzymała świadectwo z wyróżnieniem oraz została zgłoszona do nagrody Prezesa Rady Ministrów,
  • Martyna Makucewicz - uczennica klasy II TB, która otrzymała świadectwo z wyróżnieniem oraz została laureatką nagrody im. Jerzego Ciesielskiego ? Patrona Szkoły.

Ponadto świadectwa z wyróżnieniem otrzymali :

  • Magdalena Grochowalska z klasy II TB
  • Paulina Hryciuk z klasy I TIA
  • Mateusz Fiedurski z klasy I TB
  • Magdalena Grzywaczewska z klasy II TOR
  • Andżelika Karczewska z klasy II TOR

Nagrody otrzymały również klasy :

  • I TIa za najwyższą średnią ocen w roku szkolnym 2016/2017,
  • II TOR za najwyższą frekwencję w roku szkolnym 2016/2017.

Podziękowania i gratulacje otrzymali również uczniowie wyróżniający się wysokimi wynikami sportowymi, pracą w wolontariacie, działalnością w Samorządzie Uczniowskim. Wszystkim nagrodzonym i wyróżniającym serdecznie gratulujemy.

Na czas wakacji uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły życzymy pogodnych i bezpiecznych chwil, dobrego odpoczynku i regeneracji sił, po to by z nowym zapałem, optymizmem i energią rozpocząć nowy rok szkolny 2017/2018.

DO ZOBACZENIA WE WRZEŚNIU Spoko