Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 34 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

       Rozpoczęcie roku Szkolnego 2017/2018W dniu 4 września 2017 roku o godzinie 1000 odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018. Pani Urszula Makowska w krótkim przemówieniu serdecznie powitała zaproszonych gości, uczniów i grono pedagogiczne a w szczególności uczniów klas pierwszych, życząc wszystkim sukcesów w nowym roku szkolnym. Skierowała też kilka słów motywacji do tegorocznych maturzystów przed, którymi ważny w ich życiu egzamin ? matura, a co za tym idzie, intensywna i sumienna praca.

       Po oficjalnym rozpoczęciu roku szkolnego młodzież udała się do klas na spotkanie ze swoimi wychowawcami. Organizatorami tegorocznej inauguracji byli wychowawcy klas drugich: Pani Edyta Tadrzak, Pani Marta Stawińska, Pani Kamila Żmijewska, Pan Andrzej Goszczycki i Pan Andrzej Olewiński wraz ze swoimi wychowankami.