Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

Rozpoczęcie roku Szkolnego 2017/2018W dniu 4 września 2017 roku o godzinie 1000 odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018. Pani Urszula Makowska w krótkim przemówieniu serdecznie powitała zaproszonych gości, uczniów i grono pedagogiczne a w szczególności uczniów klas pierwszych, życząc wszystkim sukcesów w nowym roku szkolnym. Skierowała też kilka słów motywacji do tegorocznych maturzystów przed, którymi ważny w ich życiu egzamin – matura, a co za tym idzie, intensywna i sumienna praca.

Po oficjalnym rozpoczęciu roku szkolnego młodzież udała się do klas na spotkanie ze swoimi wychowawcami. Organizatorami tegorocznej inauguracji byli wychowawcy klas drugich: Pani Edyta Tadrzak, Pani Marta Stawińska, Pani Kamila Żmijewska, Pan Andrzej Goszczycki i Pan Andrzej Olewiński wraz ze swoimi wychowankami.