Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

       W dniu 29 września 2017r. podczas Sesji Rady Powiatu Mławskiego odbyło się uroczyste wręczenie nagród Starosty Mławskiego dla najlepszych maturzystów roku szkolnego 2016/2017. Wśród nagrodzonych nie zabrakło również absolwenta naszej szkoły.

       Nagrodę Starosty Mławskiego dla najlepszych maturzystów w roku szkolnym 2016/2017 otrzymał m.in.: Mateusz Gross absolwent Technikum Informatycznego w Zespole Szkół Nr 1 w Mławie.

       Gratulujemy Mateuszowi i życzymy dalszych sukcesów Uśmiech.