Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 48 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

     Zjazd AbsolwentowSerdecznie dziękujemy za udział w obchodach Jubileuszu 70-lecia Zespołu Szkół Nr 1 w Mławie i V Zjazdu Absolwentów, które odbyły się 30 września 2017 roku.

     Jesteśmy wdzięczni  Wszystkim, którzy zaszczycili nas swoją obecnością, podkreślili jedność z wartościami stanowiącymi tożsamość naszej szkoły.

    Dzień ten był okazją do spotkań, wspomnień, podsumowania minionego czasu, osiągnięć i sukcesów. Był to czas na wyrażenie uznania i podziękowania za zaangażowanie, wytrwałość i pracę włożoną w wychowanie i kształcenie kolejnych pokoleń młodzieży, którzy stanowią naszą dumę.

    Serdecznie dziękujemy wszystkim Gościom, a  szczególnie Absolwentom za przybycie i współtworzenie historii Zespołu Szkół Nr 1 w Mławie. Mamy nadzieję, że atmosfera tego spotkania przetrwa na zawsze w naszych wspomnieniach.

 

Dyrekcja, Nauczyciele i Uczniowie Zespołu Szkół Nr 1 w Mławie

 

Napisali o nas:

http://codziennikmlawski.pl/2017/10/01/budowlanka-ma-juz-siedemdziesiecioletnia-tradycje/

https://naszamlawa.pl/wiadomosci/spotkania-po-latach-zjazd-absolwentow-budowlanki/