Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 48 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

     Nauczyciele nagrodzeniW dniu 30 września 2017r. podczas obchodów uroczystości 70-lecia Zespołu Szkół Nr 1 w Mławie Pani Dyrektor Urszula Makowska wręczyła nagrody dyrektora dla wyróżniających się pedagogów. W tym roku otrzymało je 6 nauczycieli tj. Marlena Krystkiewicz, Urszula Godlewska, Joanna Szemplińska, Ewa Wiącek, Hubert Świniarski i Andrzej Olewiński.

Nagrodzonym nauczycielom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.