Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 37 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

     W dniu 20 października 2017r. w hali sportowej Liceum Ogólnokształcącego w Mławie nauczyciele szkół ponadgimnazjalnych obchodzili Dzień Edukacji Narodowej. Podczas uroczystości nauczyciele odebrali z rąk starosty nagrody za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktycznej i wychowawczej. Wśród nagrodzonych przez Starostę Mławskiego Włodzimierza Wojnarowskiego nauczycieli, znaleźli się Pani Urszula Makowska ? Dyrektor Zespołu Szkół Nr 1 w Mławie oraz Pan Andrzej Goszczycki - nauczyciel geografii. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Więcej o tej uroczystości przeczytamy na stronie Codziennika Mławskiego:

http://codziennikmlawski.pl/2017/10/23/nagrody-starosty-z-okazji-dnia-edukacji-narodowej-wreczone/