Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 29 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

Marsz Białych Serc20 października 2017 roku w Mławie odbył się VI Marsz Białych Serc głośny, ale pokojowy marsz protestu przeciwko narkotykom  pod hasłem ?Jesteśmy solidarni przeciw narkotykom?.  W marszu tym uczestniczyło 10 wolontariuszy ZS Nr 1 w Mławie oraz opiekun PCK.

Białe serca i białe baloniki,  niebieskie flagi i żółte koszulki kampanii w ramach Europejskiego Solidarnego Protestu Przeciwko Narkotykom I Przemocy pojawiły się na ulicach Mławy.

 

Barwny pochód wyruszył spod pomnika J. Piłsudskiego w parku i przeszedł dookoła Starego Rynku, powiewając flagami i trąbiąc na trąbkach. W pochodzie dominowała młodzież szkolna, wraz ze swoimi nauczycielami, nie zabrakło też jednak osób dorosłych, byli również i seniorzy. Nad bezpieczeństwem uczestników czuwała policja z Mławy. 

Swój sprzeciw wobec narkotyków przyszli zamanifestować ci, którzy mają świadomość jak szkodliwe i groźne są narkotyki.

Organizatorem i pomysłodawcą marszu jest Grupa Zalewski Patrol oraz Stowarzyszenie Hospicjum Królowej Apostołów.

Wolontariusze biorący udział w marszu:

  1. Andżelika Karczewska ? kl. III TR
  2. Karolina Rudnicka ? kl. III TR
  3. Olga Sobieska ? kl. III TR
  4. Julia Podlińska ? kl. III TR
  5. Dżesika Karczewska ? I TR
  6. Patrycja Słowikowska ? kl. ITR
  7. Wiktoria Ecka ? kl. I TR
  8. Karolina Jakubowska ? kl. II TR
  9. Jowita Pisarska ? kl. II TR
  10. Natalia Sokołowska ? kl. II TR

Opiekę nad uczniami podczas wyjścia sprawowała Pani Joanna Zadrożna ? opiekun Szkolnego Koła PCK.