Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

       Opiekun Szkolnego Koła PCK Joanna Zadrożna, wraz z grupą wolontariuszy zainicjowała akcję krwiodawstwa dla wskazanego biorcy. Do inicjatywy doszło 26 października 2017r. w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Mławie. Zgromadziliśmy 24 chętne osoby, z których, po obowiązkowych badaniach lekarskich, krew oddało 10. Dzięki temu zyskaliśmy 4,5 litra najcenniejszego leku.

Krew oddali następujący uczniowie:

 • Weronika Kowalska - IV TR
  Patrycja Ziółkowska - III TR
  Mateusz Kiełbiński - IV TB
  Marcin Szostek - IV TB
  Wojciech Sztybór - IV TB
  Piotr Chocholski - IV TB
  Aron Kocięcki - IV TB
  Mateusz Hryciuk - IV TB
  Krystian Bieńkowski - IV TB
  Karol Mateja - IV TB

 Serdecznie dziękujemy wszystkim obecnym. Mamy nadzieję, że w kolejnych miesiącach dojdą do skutku kolejne akcje i znowu krwiodawcy z naszej szkoły zasilą banki krwi.