Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 21 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

    Konkurs o patronie16 listopada 2017 r. w bibliotece szkolnej odbył się V Szkolny Konkurs Wiedzy o Życiu i Działalności Patrona Szkoły Jerzego Ciesielskiego. Celem konkursu jest kreowanie postaw Jerzego Ciesielskiego, czyli odpowiedzialności, pracowitości i sumienności, miłości w małżeństwie, życia duchowego i aktywności fizycznej. W konkursie wzięło udział 9 uczniów, którzy zmagali się z różnymi konkurencjami sprawdzającymi wiedzę na temat Jerzego Ciesielskiego.

 

    Laureatem konkursu został Krystian Bączek ucz. kl. IV Technikum Informatycznego, drugie miejsce zajęła Katarzyna Szczepańska ucz. kl. III Technikum Organizacji Reklamy, trzecie Natalia Krajewska ? uczennica kl. III Technikum Organizacji Reklamy. Zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez Radę Rodziców oraz wręczono słodki upominek dla wszystkich uczestników konkursu.

    Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do następnej edycji konkursu, która odbędzie się już za rok.

    Konkurs został zorganizowany przez Panią Marlenę Krystkiewicz, Panią Martę Ziębicką i Panią Marzenę Nagucką.