Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 36 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

     Stypendium Prezesa Rady MinistrówW dniu 29 listopada 2017r. w Muzeum Romantyzmu w Opinogórze odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów Prezesa Rady Ministrów dla uczniów szczególnie uzdolnionych.
     Stypendia Prezesa Rady Ministrów przyznawane są od 1997 roku. Mogą je otrzymać uczniowie szkoły ponadgimnazjalnej (ukończenie której umożliwia uzyskanie świadectwa dojrzałości), którzy otrzymali promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen lub uczniowie wykazujący szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach rezultaty co najmniej dobre.

     W ceremonii wręczenia dyplomów uczestniczyli: Anna Cicholska ? Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej, Andrzej Sosnowski ? Mazowiecki Wicekurator Oświaty i Krzysztof Bieńkowski ? Kierownik Delegatury w Ciechanowie Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie oraz dyrektorzy szkół i rodzice uczniów.

     Stypendystką Prezesa Rady Ministrów została Klaudia Stałanowska ? uczennica kl. II Technikum Informatycznego. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.