Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 112 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

Mikolajki    6 grudnia 2017r. naszą szkołę odwiedził Mikołaj, w rolę którego wcielił się Maciej Waszkowski - uczeń klasy III Technikum Elektrycznego. Pomagały mu urocze Elfy: Klaudia Cichocka i Monika Supińska ? uczennice klasy III Technikum Organizacji Reklamy. Każdy został obdarowany słodkim upominkiem, jednak na prezent trzeba było zapracować, uczniowie mówili wiersze, śpiewali kolędy i piosenki.

Mikołaju zapraszamy do nas za rok Uśmiech.