Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 36 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

Biała wstążaW dniach 27.11-09.12.2017r. w naszej szkole trwała Kampania Biała Wstążka . W tym roku kampania ta przebiega pod hasłem: Stop przemocy! Zawalcz o rodzinę! Przygotowana została gazetka na holu szkolonym odnosząca się do tematu. Pedagog szkolny wraz z wolontariuszkami z klasy I TOR: Julią Król , Jesiką Bagińską oraz Moniką Wyszomirską w dniu 27.11.2017r. zachęcały do wspierania akcji poprzez przypinanie symbolu białej wstążki nauczycielom oraz uczniom. Następnie w ramach dalszych działań udały się na ulice naszego miasta w celu propagowania akcji. W ramach akcji rozdawane były także długopisy, kalendarzyki oraz krówki z symbolem ?stop przemocy?.

Nie bądźmy obojętni na krzywdę innych! Nie bójmy się reagować! Koordynatorzy akcji:

Pedagog szkolny- Patrycja Sterbicka
Opiekun wolontariatu- Joanna Zadrożna