Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 33 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

     W dniu 8 grudnia 2017r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Mistrzostwach Powiatu w tenisie stołowym indywidualnym na Mławskiej Hali Sportowej. Zespół Szkół Nr 1 reprezentowało 6 uczniów. Kwalifikację do Mistrzostw Rejonu, które odbyły się w Płońsku 19 grudnia 2017r. uzyskała Monika Supińska ? uczennica kl. III TOR, Izabela Wróblewska ? uczennica klasy III TOR, Mariusz Tatkowski ? uczeń klasy III TB oraz Zaborowski Kacper ? uczeń klasy II TB.

     W kategorii dziewcząt I miejsce zajęła Monika Supińska, III miejsce zajęła Izabela Wróblewska. W kategorii chłopców IV miejsce wywalczył Kacper Zaborowski. I tym samym zapisują się w historii szkoły, gdyż do tej pory w tenisie stołowym nie mogliśmy się poszczycić takimi dobrymi wynikami.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesówUśmiech.