Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 67 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

       Dnia 10 lutego 2018 roku w sali bankietowej ?Bajkowa? w Gajówkach odbył sStudniowka 2018ię Bal Studniówkowy Technikum Nr 1 im. Jerzego Ciesielskiego w Mławie.

       Ten wyjątkowy i niepowtarzalny bal rozpoczął się staropolskim polonezem w wykonaniu maturzystów. W roli konferansjerów wystąpili Dominika Podsiadłowska ? uczennica klasy IV Technikum Organizacji Reklamy oraz Paweł Pawlicki ? uczeń klasy IV Technikum Budownictwa. Swoje słowa do wszystkich uczestników balu skierowali również Pani Dyrektor Urszula Makowska oraz Starosta Powiatu Mławskiego ? Pan Włodzimierz Wojnarowski. Maturzyści podziękowali swoim wychowawcom za opiekę, wyrozumiałość i życzliwość oraz trud włożony w kształtowanie młodych osobowości. Ten wieczór pozostanie we wspomnieniach jako czas beztroskiej zabawy i radości.

       W balu studniówkowym uczestniczyły klasy maturalne wraz z zaproszonymi nauczycielami i gośćmi:

  • klasa IV Technikum Organizacji Reklamy z wychowawcą Panią Agnieszką Korytowską,
  • klasa IV Technikum Informatycznego z wychowawcą Panią Krystyną Fijałkowską,
  • klasa IV Technikum Elektrycznego z wychowawcą Panem Robertem Grabowskim,
  • klasa IV Technikum Budownictwa z wychowawcą Panem Hubertem Świniarskim.

Fotorelację z tej uroczystości można obejrzeć na stronach internetowych:

http://codziennikmlawski.pl/2018/02/11/bal-maturalny-zs-nr-1-w-mlawie/