Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 55 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

       Dzień Kobiet8 marca 2018 r. był w naszej szkole dniem wyjątkowym. Tego dnia obchodziliśmy Dzień Kobiet! Męska część społeczności szkolnej zadbała o uroczystą  i miłą oprawę tego święta. Chłopcy przygotowali pokaz mody wieczorowej, letniej i zimowej. Na zakończenie wprowadzone w radosny nastrój Panie otrzymały w dowód sympatii kwiaty oraz słodki upominek.

Fotorelacja Uśmiech