Pierwszy dzień wiosny

Pierwszy dzień wiosny       21 marca 2018r. w Zespole Szkół Nr 1 świętowano 1 dzień wiosny. Tego dnia nauka odbywała się poprzez zabawę. Samorząd Uczniowski zorganizował rozgrywki dla wszystkich klas w trzech kategoriach – motyw łączący całą klasę, klasowa maskotka oraz karaoke. Czwarta dyscyplina czyli rzut kostką słomy rozgrywana była indywidualnie.

Tytuł najciekawiej przebranej klasy zdobyła klasa III TE, najlepsza maskotka pochodziła z klasy III TB, a konkurs karaoke wygrała klasa I TI „a”. Zwycięzcą w rzucie kostką słomy został Wojtek Sztybór z klasy IV TB. Jury doceniło również przebranie pani Edyty Tadrzak, nauczycielki języka angielskiego i wychowawczyni klasy II TEO/TI „b”.

Tego dnia jednak nie zdobywanie tytułów było w naszej szkole najważniejsze, ale dobra zabawa, której w Budowlance nie brakuje Uśmiech.

Fotorelacja z Pierwszego Dnia Wiosny