Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 23 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

     W dniu 24 kwietnia 2018r. uczniowie z klasy III Technikum Organizacji Reklamy i I Technikum Budownictwa wraz z opiekunami Panią Marleną Krystkiewicz, Panią Urszulą Godlewską i Panią Joanną Szemplińską wybrali się na wycieczkę do Warszawy.

     Pierwszym punktem wycieczki był Escape Room Enigma. Gry escape room to rodzaj zespołowych gier logicznych, w których niesłychanie ważna jest współpraca, spostrzegawczość i spryt. Jest to niecodzienna i  interaktywna rozrywka. Wchodząc do specjalnie przygotowanego pokoju, wypełnionego unikalnymi rekwizytami i zagadkami, szybko okazuje się, że wszystko co widzicie lub czego dotkniecie może być wskazówką. Trzeba być czujnym i spostrzegawczym. Zadaniem uczestników zabawy jest odnalezienie wszystkich wskazówek i przedmiotów, a następnie rozwiązanie za ich pomocą różnorodnych zagadek i łamigłówek, aby móc wydostać się z pokoju w czasie 60 minut.

     Cel gry można osiągnąć tylko współpracując ze sobą, bo każda znaleziona informacja może być przydatna. Ważna jest więc dobra komunikacja i wymiana swoich spostrzeżeń i przemyśleń na bieżąco.

     Nad przebiegiem gry przez cały czas czuwa Mistrz Gry, który na bieżąco obserwuje rozgrywkę za pomocą zainstalowanych w pokojach kamer. W razie potrzeby można liczyć na dodatkowe wskazówki, przekazane na ekranie monitora.

     Uczniowie zostali zamknięci w 4 pokojach zagadek: PRL, Studio Nagrań, Misja Haker, Biuro szyfrów. Mieli za zadanie rozszyfrować skomplikowaną zagadkę, aby wydostać się z pomieszczenia. Niektórym trzeba było przyjść z odsiecząPuszcza oczko.

    Kolejnym punktem wyjazdu była doskonała 2 godzinna zabawa w Stacji Grawitacja, gdzie uczniowie mieli do dyspozycji największy w Warszawie park trampolin, tor Ninja, Park linowy oraz ściankę wspinaczkową.

     Zmęczeni, ale bardzo zadowoleni wróciliśmy do Mławy. Wycieczka ta była doskonałą okazją do spędzenia czasu poza szkołą i integracji zespołu klasowegoUśmiech.