Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 17 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

Pocig do Powstania Warszawskiego i grawitacji     18 maja 2018 roku odbyła się wyjątkowa wycieczka klas I Technikum Informatycznego ?a? i I Technikum Informatycznego ?b?. Uczniowie tych klas wraz z wychowawcami tj. Panią Anną Wachowicz i Panią Joanną Zadrożną oraz opiekunami Panią Agnieszką Korytowską i Panem Mariuszem Skwarskim wybrali się pociągiem do Warszawy. Młodzież zwiedziła Muzeum Powstania Warszawskiego. Zapoznała się z dramatyczną historią tamtego okresu, a jednocześnie przygotowała się do nadchodzącego ?Korowodu Dziejów?.

W ramach tej wycieczki również podnosiliśmy swoją sprawność fizyczną i pokonywaliśmy grawitację korzystając z parku trampolin w ?Stacji Grawitacja?. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć, aby przenieść się z nami do tamtych miejsc i choć przez chwilę zapomnieć o grawitacji Uśmiech.