Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

       

Dzień Otwarty     W środę 23 maja 2018 r. w naszej szkole odbył się DZIEŃ OTWARTY. Od godziny 900 zaczęli systematycznie przybywać gimnazjaliści wraz z opiekunami. Już w progu witali ich uczniowie naszej szkoły, oprowadzali po obiekcie, pytali o zainteresowania i wskazywali sale, w których przygotowane były prezentacje poszczególnych kierunków kształcenia. Poprzez zabawę, osobiste uczestniczenie w tworzeniu doświadczeń, aranżowaniu i projektowaniu gimnazjaliści zapoznawali się z kierunkami kształcenia.

      Dodatkowo gimnazjaliści, uczniowie naszej szkoły oraz nauczyciele mogli obejrzeć wspaniały pokaz tańca w wykonaniu ucznia naszej szkoły Artura Szumachera i jego partnerki.

      Na zewnątrz przed budynkiem szkoły rozstawiono namioty, stoły i grill, wszyscy odwiedzający byli zapraszani na piknik przygotowywany przez uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół nr 1 w Mławie.

     Serdecznie dziękujemy za pomoc w organizacji DNI OTWARTYCH w Zespole Szkół Nr 1 w Mławie:

  • Zakładom Mięsnym J.S. Czaplicki
  • Piekarni ? Cukierni Szczepkowscy
  • Mławskiej Hali Sportowej

    Uśmiechy na twarzach, doskonała atmosfera oraz pogoda jak z bajki sprawiły, że Dzień Otwarty w Zespole Szkół nr 1 w Mławie na długo zostanie w pamięci wszystkich, którzy w tym dniu odwiedzili naszą szkołę. Wszystkim Gimnazjalistom bardzo dziękujemy za przybycie i serdecznie zapraszamy do naszej szkoły.