Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 91 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

Spływ kajakowy rzeką Wkrą      Dnia 30 maja 2018 roku klasy: I TE, I TB i II TOR wzięły udział w spływie kajakowym. Uczniowie wraz z wychowawcami: Panem Andrzejem Goszczyckim, Panią Urszulą Godlewską i Panią Martą Ziembicką oraz opiekunami: Panem Grzegorzem Cecelskim, Panem Mariuszem Skwarskim, Panem Adamem Wąsowskim i Panią Marleną Komur pokonali kajakami osiem kilometrów, przepływając trasę miedzy Radzanowem i Bieżanami.

Po trudnym, a mimo to bardzo przyjemnym wysiłku fizycznym, na uczestników czekał ciepły posiłek zorganizowany przez właścicieli gospodarstwa agroturystycznego w Bieżanach - Panią Agnieszkę i Pana Krzysztofa Nyklewiczów. Słoneczne popołudnie uczniowie spędzili aktywnie: grając w siatkówkę, koszykówkę, piłkarzyki oraz spacerując po lesie.