Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 30 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

      Uczniowie ?Budowlanki? rozpoczęli 2 lipca płatne staże u pracodawcówZespół Szkół Nr 1 w Mławie jest pierwszą szkołą w powiecie mławskim, która rozpoczęła realizację projektu współfinansowanego z EFS pn. ?Zintegrowany rozwój szkolnictwa zawodowego? (więcej informacji na temat projektu http://zs1mlawa.pl/9-z-zycia-szkoly/614-udzial-szkoly-w-projekcie-zintegrowany-rozwoj-szkolnictwa-zawodowego).

 

      Łącznie 40. uczniów z czterech kierunków kształcenia odbędzie w tegoroczne wakacje płatny staż u lokalnych pracodawców. Uczniowie: Technikum Budownictwa, Technikum Elektrycznego, Technikum Informatycznego oraz Technikum Organizacji Reklamy pracują od 2 lipca w firmach, których profil działalności jest zgodny z ich kierunkiem kształcenia. Uczniów ?Budowlanki? na staż przyjęły lokalne serwisy komputerowe, jedna z większych firm budowlanych oraz elektrycznych, a także działająca od lat na rynku firma zajmująca się reklamą i promocją. Za przepracowanie 150 godzin młodzież otrzyma wynagrodzenie w wysokości 2 000,00 zł.

      Realizacja projektu przewidziana jest na 4 lata. Uczniowie Zespołu Szkół Nr 1 w Mławie będą mieli jeszcze możliwość udziału w projekcie przez kolejne 3 sezony wakacyjne tj. do 2021 roku.