Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 32 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2018/2019Po zasłużonym odpoczynku wakacyjnym, dnia 3 września 2018 roku o godzinie 9.00 nauczyciele i młodzież Zespołu Szkół Nr 1 w Mławie zebrali się na szkolnej hali sportowej aby rozpocząć nowy rok szkolny 2018/2019. W uroczystości wzięli udział również zaproszeni goście: pan Włodzimierz Wojnarowski ? Starosta Mławski, pani Bożena Tomkiel ? dyrektor Wydziału Edukacji i Zdrowia w Starostwie Powiatowym w Mławie oraz pan Jarosław Tomczyk ? przedstawiciel Energa S.A.

 

Pani dyrektor Urszula Makowska, zabierając głos, powitała wszystkich zgromadzonych, życzyła sukcesów w nauce i pracy. Szczególnie serdeczne słowa skierowała do uczniów klas pierwszych, dziękując im za wybór naszej szkoły jako drogi kształcenia oraz życząc im owocnej pracy w miłej i przyjaznej atmosferze. Głos zabrał również pan Starosta Włodzimierz Wojnarowski, który w swoim wystąpieniu podkreślił walory edukacyjne naszej szkoły jako placówki kształcącej fachowców. Uzupełnieniem i potwierdzeniem tej wypowiedzi było słowo skierowane do młodzieży przez przedstawiciela Energa S.A ? Rejonu Dystrybucji Mława pana Jarosława Tomczyka, który jako absolwent naszej szkoły a dziś fachowiec i dyrektor dużej firmy, podkreślił ogromną rangę osiągania przez uczniów wysokich wyników w nauce przedmiotów zawodowych, czego rezultatem może być ich kariera zawodowa w wymarzonym zawodzie. Pan dyrektor wręczył nagrody rzeczowe dwóm naszym uczniom: Bartoszowi Wolszczakowi z klasy II TE i Adrianowi Perdjonowi z klasy IV TE w ramach projektu ?Energ(i)a do nauki?.

Po zakończeniu uroczystości, która została przygotowana tradycyjnie przez wychowawców i uczniów klas drugich, młodzież i nauczyciele udali się na spotkanie w klasach.