Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

PIELGRZYMKA MATURZYSTÓW  DO SANKTUARIUM MATKI BOŻEJ W GIETRZWAŁDZIE      27 września 2018 roku uczniowie klas czwartych naszej szkoły wraz z dyrekcją, wychowawcami i katechetami uczestniczyli w corocznej pielgrzymce maturzystów do Sanktuarium Matki Bożej w Gietrzwałdzie.

      Celem pielgrzymki było przede wszystkim duchowe przygotowanie młodzieży do matury. Dzień skupienia dla maturzystów poprowadził ks. Piotr Gadomski – student UKSW w Warszawie, były wikariusz parafii Świętej Rodziny w Mławie. Czas spędzony na modlitwie był chwilą zadumy i refleksji. Po smacznym obiedzie wszyscy z nowymi siłami i pozytywnym nastawieniem do czekających wyzwań, powrócili szczęśliwie do Mławy.