Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 65 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

VI szkolny konkurs o Patronie

    9 października 2018 r. w bibliotece szkolnej odbył się VI Szkolny Konkurs Wiedzy o Życiu i Działalności Patrona Szkoły Jerzego Ciesielskiego. Celem konkursu jest kreowanie postaw Jerzego Ciesielskiego, tj. odpowiedzialności, pracowitości i sumienności, miłości w małżeństwie, życia duchowego i aktywności fizycznej. Uczestnicy zmagali się z różnymi konkurencjami sprawdzającymi wiedzę na temat Jerzego Ciesielskiego.

    Laureatem konkursu została Andżelika Karczewska uczennica klasy IV  Technikum Organizacji Reklamy, drugie miejsce zajęła Katarzyna Szczepańska ucz. kl. IV Technikum Organizacji Reklamy oraz Kacper Pawłowski uczeń klasy IV Technikum Budownictwa, trzecie Magdalena Grochowalska uczennica kl. IV Technikum Budownictwa.

     Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali słodkie upominki. Dyplomy i nagrody rzeczowe zostaną wręczone podczas uroczystości Dnia Patrona, który odbędzie się w dniu 12 października 2018r. 

     Uczniom dziękujemy za udział w konkursie, gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do następnej edycji konkursu, która odbędzie się już za rok.

Konkurs zorganizowały Pani Marlena Krystkiewicz, Pani Marta Ziębicka i Pani Marzena Nagucka.