Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 20 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

W dniu 16 października 2018 r. w hali sportowej I Liceum Ogólnokształcącego w Mławie odbyły się powiatowe obchody Święta Edukacji Narodowej, na którym wręczone zostały nauczycielom szkół ponadgimnazjalnych Nagrody Starosty. Bardzo się cieszymy, że wśród dziewięciorga laureatów znalazła się również pani Alina Zielińska – nauczycielka języka angielskiego z naszej szkoły, która odebrała z rąk Starosty Włodzimierza Wojnarowskiego nagrodę za szczególne osiągnięcia dydaktyczno- wychowawcze. Laureatce serdecznie gratulujemy! Więcej informacji na temat tej uroczystości można znaleźć na: https://codziennikmlawski.pl/2018/10/18/podziekowania-gratulacje-i-nagrody-starosty-dla-nauczycieli/