Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 150 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

SZKOLNY KONKURS „KU NIEPODLEGŁEJ”      W 2018 roku obchodzimy setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Młodzież naszej szkoły aktywnie i z dumą uczestniczy  w różnych formach uczczenia tej rocznicy.

      Jedną z nich był konkurs „KU NIEPODLEGŁEJ”, który odbył się 22 października 2018 r. Wzięli w nim udział przedstawiciele 16 klas. Każda klasowa drużyna składała się z 3. uczniów. Tematyka konkursu oscylowała wokół historii Polski z różnych okresów jej istnienia.  Przygotowanie i poziom wiedzy uczestników był wysoki, ale tylko pięć grup mogło zdobyć najwyższe lokaty:

 

I miejsce: klasa IV Technikum Informatyczne (Michał Kupniewski, Cezary Rochna i Paweł Witkowski),

II miejsce: klasa II Technikum Informatyczne A (Bartosz Błażejewski, Krystian Bulanda i Marlena Grendzińska) i klasa IV Technikum Elektryczne (Sebastian Okoński, Adrian Pawłowski i Gracjan Stawicki),

III miejsce: klasa I Technikum Ochrony Środowiska (Kamila Świniarska, Agata Szypulska i Zuzanna Zybowska) i klasa III Technikum Informatyczne B (Dawid Piotrowski, Artur Surgał i Daniel Żuchowski).

 Laureatom gratulujemy wiedzy o przeszłości i współczesności naszej Ojczyzny.

      Konkurs zorganizowały i przeprowadziły Pani Anna Tupacz (nauczyciel języka niemieckiego), Pani Jolanta Hermanowska-Hausman (nauczyciel języka niemieckiego) i Pani Ewa Wiącek (nauczyciel historii) przy współpracy z Panem Mariuszem Skwarskim (nauczyciel przedmiotów zawodowych).