Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 29 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

IV Bieg o Puchar Starosty Mławskiego      Uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół nr 1 w Mławie, jak co roku, aktywnie włączyli się w organizację „IV Biegu o Puchar Starosty Mławskiego”. Cykliczna impreza sportowa, którą w 2015 roku zainicjował Klub Pływacki „Płetwal” Mława, odbyła się 14 października 2018 roku. Swoim patronatem bieg objął Starosta Mławski, a w organizację od początku zaangażowani byli: Starostwo Powiatowe w Mławie, Mławska Hala Sportowa oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mławie.

 

     W niedzielę od rana w prace na Stadionie Miejskim w Mławie,  zaangażowani byli uczniowie klas II i IV Technikum Budownictwa. Ich zadaniem była pomoc w biurze zawodów, wydawanie posiłków oraz obsługa stanowiska nawadniania przygotowanego dla biegaczy pokonujących półmaraton. Opiekę nad uczniami sprawowała Pani Marzena Nagucka, która w organizację biegu jest zaangażowana od początku funkcjonowania tej imprezy sportowej.

      Reprezentacja Budowlanki widoczna była także na trasie biegu, ponieważ w biegu na 5 kilometrów wystartował uczeń klasy II Technikum Informatycznego Krystian Ogrodowczyk oraz tegoroczny absolwent kierunku Technik Budownictwa Kamil Grędziński. Na podium zaś stanęła Pani Agnieszka Korytowska, która zajęła pierwsze miejsce w marszu nordic walking na 5 km.