Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

Stypendium dla Martyny Makucewicz      Dnia 16 października br. Stowarzyszenie Pontyfikat Papieża Jana Pawła II w Mławie wręczyło stypendia dla uzdolnionej młodzieży pochodzącej z mławskich szkół. Wśród sześciu osób, które otrzymało to zaszczytne wyróżnienie znalazła się uczennica naszej szkoły: Martyna Makucewicz z klasy IV technikum budowlanego.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!