Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zespół Szkół Nr 1

w Mławie im.Jerzego Ciesielskiego

Zespół Szkół Nr 1

w Mławie im.Jerzego Ciesielskiego

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 13 gości oraz 0 użytkowników.

Stypendium dla Martyny Makucewicz

Stypendium dla Martyny Makucewicz      Dnia 16 października br. Stowarzyszenie Pontyfikat Papieża Jana Pawła II w Mławie wręczyło stypendia dla uzdolnionej młodzieży pochodzącej z mławskich szkół. Wśród sześciu osób, które otrzymało to zaszczytne wyróżnienie znalazła się uczennica naszej szkoły: Martyna Makucewicz z klasy IV technikum budowlanego.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!