Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zespół Szkół Nr 1

w Mławie im.Jerzego Ciesielskiego

Zespół Szkół Nr 1

w Mławie im.Jerzego Ciesielskiego

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłonięcie pomnika Bł. ks. Jerzego Popiełuszki

Odsłonięcie pomnika Bł. ks. Jerzego Popiełuszki      W niedzielę 21 października br. przy kościele parafii Matki Bożej Królowej Polski w Mławie miało miejsce uroczyste odsłonięcie pomnika Bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Okolicznościowej Mszy świętej przewodniczył biskup senior Roman Marcinkowski. Inicjatywa budowy pomnika powstała ku pamięci wielkiego człowieka oraz dla uczczenia 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.

Uczniowie naszej szkoły odznaczając się niezwykłą dojrzałością
i przynależnością do Kościoła włożyli swój wkład w budowę tego wspaniałego monumentu fundując cegiełkę o wartości 500 zł. Powyższy dar został odnotowany w złotej księdze darczyńców.

Stowarzyszenie Pontyfikat Jana Pawła II w Mławie składa młodzieży serdeczne podziękowania.