Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 95 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

Mikołajki 2018      Będąc dziećmi, w ten grudniowy dzień, wielu z nas czekało na przyjście Świętego Mikołaja. I choć nauczyciele już dawno przestali być dziećmi a uczniowie na co dzień chcą być dorośli, to 6 grudnia społeczności szkolnej udziela się nastrój świątecznego oczekiwania na ciepłego, starszego pana w czerwonej czapce, z długa białą brodą i workiem prezentów…

 

      Już od rana w naszej szkole czuć było świąteczną atmosferę. Pani dyrektor Urszula Makowska złożyła wszystkim nauczycielom i uczniom życzenia oraz poinformowała, że w prezencie od Mikołaja nie będzie w dniu dzisiejszym sprawdzianów, kartkówek i odpytywania.

      W bibliotece szkolnej urosła kreatywna choinka, której gałązki tworzy 560 książek. Pomysłodawcą tego projektu jest pani Marlena Krystkiewicz a w realizacji pomysłu pomagali uczniowie klasy III Technikum Organizacji Reklamy wraz z panią Martą Ziębicką,

      W czasie zajęć z przedmiotów zawodowych praktycznych uczniowie klasy II Technikum Organizacji Reklamy zaprojektowali i wykonali zakładki do książek z motywem świątecznym, promujące aktywne czytelnictwo. Najładniejsze prace znajdą się na wystawie w bibliotece.

      Dziś Mikołajki …a więc nie mogło zabraknąć    Mikołaja, który wraz ze Śnieżynkami rozdawał świąteczne słodkości i słuchał popisów rozśpiewanych uczniów.

     W szkole było dziś pełno mikołajowych czapek i innych elementów świątecznego stroju, nie tylko wśród uczniów ale i nauczycieli. W tej wspaniałej atmosferze, najlepszym prezentem był serdeczny uścisk dłoni, miły uśmiech i dobre słowo. Takie prezenty, choć nic nie kosztują - mają największą wartość!

A Święta tuż tuż…