Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 44 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

Informatycy na lodowisku na Stadionie Narodowym i w Teatrze Muzycznym ROMA      13 lutego 2019 roku uczniowie klasy II Technikum Informatycznego wybrali się wraz z opiekunami panią Anną Wachowicz, panią Marzeną Nagucką i panem Mariuszem Skwarskim oraz mamą jednego z uczniów panią Ewą Kołakowską na wycieczkę kulturalno – rekreacyjną pociągiem do Warszawy.

       Pierwszą atrakcją wyjazdu było wejście na łyżwy na Stadionie Narodowym. Tam ujawniły się prawdziwe talenty łyżwiarskie naszych uczniówJ. Następnie całą grupa udała się do Teatru Muzycznego ROMA na spektakl „Piloci”, który wywarł ogromne wrażenie na widzach.

      W programie wycieczki znalazła się również integracja grupy w galerii
Złote Tarasy w Warszawie, gdzie uczniowie i nauczyciele mieli możliwość spędzenia wspólnie przyjemnego późnego popołudnia.