Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 12 gości oraz 0 użytkowników.

SPOTKANIE Z DZIENNIKARKĄ - PANIĄ MARZENĄ LIPOWSKĄ

SPOTKANIE Z DZIENNIKARKĄ - PANIĄ MARZENĄ LIPOWSKĄ     W ramach szkolnego cyklu „Spotkania z ludźmi ciekawymi i arcyciekawymi”, 12 lutego 2019 roku naszą szkołę odwiedziła pani Marzena Lipowska – dziennikarka pochodząca z Mławy. W zajęciach uczestniczyły klasy: II Technikum Organizacji Reklamy, III Technikum Organizacji Reklamy, IV Technikum Organizacji Reklamy oraz III Technikum Informatycznego „a”. Podczas spotkania uczniowie zapoznali się z karierą zawodową dziennikarki poprzez analizę wywiadów i artykułów prasowych a na koniec mieli okazję wcielić się w rolę dziennikarzy, przeprowadzających konferencję prasową. Pani Marzena Lipowska zachęcała uczniów, którym podoba się praca dziennikarza, do wzięcia udziału w prowadzonych przez nią warsztatach.