Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 9 gości oraz 0 użytkowników.

NATALIA KACZERSKA – TALENT, MARZENIA I…PORTRETY WŚRÓD KSIĄŻEK

      Talent… W każdym drzemie niejedno uzdolnienie. U jednych jest to doskonały słuch muzyczny czy sportowe zacięcie, u innych talent kulinarny czy krasomówczy. Jedne talenty odkrywane są od dziecka i rozwijane na szczeblach kariery a inne skromnie pielęgnowane i traktowane jako swoisty dar pomagający osiągnąć zwykłe szczęśliwe życie. Jak potraktuje swój artystyczny talent nasza uczennica Natalia Kaczerska ? Czy będzie to droga do szczytów kariery czy rozwijanie pasji plastycznych, które pomogą jej podjąć pracę w ulubionym zawodzie?

 

      Natalia jest uczennicą klasy III Technikum Organizacji Reklamy. To bardzo spokojna i piękna dziewczyna o artystycznej duszy. Na co dzień  jej uzdolnienie plastyczne wykorzystywane jest wielokrotnie  podczas działań promujących szkołę, projektowania dekoracji na uroczystości a także na lekcjach z przedmiotów zawodowych. Rysuje od dziecka. Jej twórczy potencjał odkryła w okresie nauki w gimnazjum w Lipowcu nauczycielka plastyki Aneta Stanios. Natalia jest samoukiem, nigdy nie uczyła się u fachowców czy artystów. Talent plastyczny zauważyły jej koleżanki, które często zamawiały u niej portrety a Natalia z pasją je wykonywała. Uczennica chciałaby w przyszłości łączyć wykonywany zawód z pasją artystyczną, dlatego wybrała kierunek kształcenia związany z reklamą, który rozwija jej kreatywność i twórczy zapał. Myśli również o pracy w pracowni tatuażu. Nie ukrywa, że wielkim jej marzeniem są studia na Akademii Sztuk Pięknych.

      Wielką szansą dla naszej szkolnej artystki stała się wystawa jej prac w mławskim salonie Empik. Nawiązanie współpracy samorządu szkolnego  ZS Nr 1  z firmą Empik, która zgodziła się na zorganizowanie wystawy portretów wykonanych przez Natalię, jest możliwością promocji młodej i dotąd nieznanej artystki. Prace, pięknie wyeksponowane na tle książek, oprócz pokazania zdolności plastycznych Natalii, poprzez pobudzanie wyobraźni klientów salonu były również zachętą do zakupu książek i promocją czytelnictwa. Jesteśmy dumni, że w naszej społeczności szkolnej odkryliśmy piękny, nieoszlifowany jeszcze diament. Natalia, wierzymy, że twój talent, wsparty ciężką pracą i determinacją pozwoli spełnić największe marzenia!

https://codziennikmlawski.pl/2019/02/21/takie-talenty-tylko-w-budowlance/