Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 50 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

Dni otwarte w Budowlance       Dziękujemy wam bardzo serdecznie, że odwiedziliście nas dzisiaj w ramach Dnia Otwartego Szkoły! Było nam bardzo miło, że mogliśmy wam zaprezentować ofertę edukacyjną i kawałek życia szkolnego Budowlanki! Przed wami decyzja o przyszłości. Wróćcie do nas we wrześniu - jako członkowie społeczności Zespołu Szkół Nr 1 w Mławie. Czekamy na Was!

      Już wkrótce obszerna relacja z dzisiejszej imprezy.