Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 40 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

Wyjazd do schroniska w Napierkach     W dniu 4 marca br. wolontariuszki naszej szkoły: Julia Król, Monika Wyszomirska, wraz z pedagogiem szkolnym - panią Alicją Stando, wzięły udział w wyjeździe do schroniska dla psów w Napierkach koło Mławy. Wyjazd był podsumowaniem akcji "Przyjazna szkoła dla zwierzaka". Dla bezdomnych psów zebrano ponad 2 tony karmy.

     Dziękujemy wszystkim za włączenie się w akcję!!!