Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 39 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

Pierwszy dzień wiosny21 marca cała nasza społeczność szkolna świętowała nadejście wiosny. Zabawę rozpoczęliśmy od prezentacji różnych wesołych kreacji klasowych maskotek. Jury wybrało reprezentanta klasy IV TE, który przebrany był za supermana-elektryka. Samorząd uczniowski w kolejnej konkurencji wyłonił klasy, które tego dnia miały najwyższą frekwencję. Dużo emocji wywołały także zabawy sportowe, m.in. przeciąganie liny, oraz wyścigi przez przeszkody.

Oprócz potyczek i rywalizacji sportowych nasi uczniowie wykazali się także talentem plastycznym, rysując swoich wychowawców i nauczycieli. Dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie nagród rzeczowych oraz słodkich upominków. Za zorganizowanie i przeprowadzenie Dnia Wiosny odpowiedziały były panie Anna Malicka i Anna Wachowicz. Dziękujemy wszystkim za kreatywność, świetną zabawą i dystans do siebie. Do następnego razu!