Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 12 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

BUDOWLANKA NAJLEPSZA W SPORCIE W POWIECIE MŁAWSKIMPodczas ostatniej sesji Rady Powiatu Mławskiego wręczono nagrody dla sportowców i trenerów, którzy w roku 2917/2018 osiągnęli wysokie wyniki sportowe w rywalizacji międzynarodowej i ogólnopolskiej. Szkolny Związek Sportowy przedstawił wyniki rywalizacji szkół w powiecie mławskim - nasza szkoła jest na 1 miejscu! Oprócz tego zdobyliśmy: nagrodę sportową dla Moniki Supińskiej i Izabeli Wróblewskiej za wysokie wyniki w tenisie stołowym, nagrodę sportową dla Kamila Grendzińskiego za wysokie wyniki sportowe w biegach przełajowych oraz nagrodę dla trenera Alicji Szulc za wysokie wyniki sportowe w tenisie stołowym i lekkoatletyce. Jesteśmy bardzo dumni! Dziękujemy!