Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 24 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

BOWLINGOWY TEAM BUDOWLANKI      Nauczyciele ZS Nr 1 w Mławie po raz drugi zmierzyli się w zawodach w kręgle ligi urzędowej. Wysokie wyniki pozwoliły zespołowi Budowlanki na zakwalifikowanie się do ćwierćfinału. Ostatecznie drużyna zajęła siódme miejsce na 16 grup ligi. Wysoko w kwalifikacji indywidualnej kobiet uplasowała się Marzena Nagucka, która ze średnią 138,4 zajęła czwarte miejsce.

     Jesteśmy dumni, że wśród nauczycieli mamy takich bowlingowych mistrzów! Serdecznie gratulujemy i wierzymy, że w przyszłym roku będzie jeszcze lepiej.